Czy warto kupić mieszkanie na Przylesiu?

Przedstawiamy Państwu cykl artykulów w którym opisywali będziemy różne dzielnice na mapie Koszalina i nieruchomości jakie można w nich nabyć. Przylesie to bardzo znana dzielnica Koszalina i mieszkania w niej są z reguły poszukiwane przez klientów agencji nieruchomości w Koszalinie. Dzielnica jest zadbana i całkiem dobrze skomunikowana z resztą miasta. Przyszli mieszkańcy, którzy nabędą mieszkanie w tej dzielnicy Koszalina będą mieli blisko do takich atrakcji jak Góra Chałmska z pięknym lasem i ścieżkami umożliwiające niedzielne spacery. Na szczycie mieści się sanktuarium które kiedyś odwiedził Papież Jan Paweł II.

Koszalin dla sportowców

Także w dzielnicy Koszalina Przylesie wybudowano kilka lat temu okazały basen, którego nie powstydziło by się żadne inne miasto. Mieszkanie w Koszalinie od wtedy ma taki atut, że można w każdej chwili iść popływać na profesjonalnie przygotowanym obiekcie. Z dzielnicy Przylesie jest również blisko do ścieżek biegowych na obszarze Góry Chełmskiej, tradycją stały się cyklicznie organizowane imprezy biegowe które przyciągają wielu zawodników zarówno profesjonalnych jak i całkowitych amatorów, którzy traktują biegi jako rodzinną rozrywkę.

Jakie mieszkania są na Przylesiu w Koszalinie?

Mieszkania w tej dzielnicy Koszalina są w znacznej większości wybudowane przez spółdzielnię mieszkaniową „Przylesie”. Są to z reguły bloki mieszkalne o wysokości 4 pięter, chociaż mamy również część wieżowców o wysokości 10 kondygnacji. Koszalińskie mieszkania spółdzielni „Przylesie” są wybudowane wśród licznych terenów zielonych, a ruch na uliczkach osiedlowych obok tych mieszkań nie jest z reguły uciążliwy. Mieszkania w tej koszalińskiej dzielnicy nie są dość tanie w porównaniu do innych miejsc w Koszalinie. Decyduje o tym zapewne niezła lokalizacja i ogólna estetyka okolicy, która jest oceniana dość wysoko zarówno przez agencje nieruchomości w Koszalinie jak i samych jego mieszkańców. Te czynniki sprawiają, że mieszkanie w Koszalinie na Przylesiu może być nie tylko przyjemne, ale może także być doskonałą inwestycją jeżeli chodzi o wynajem. Przykładowa oferta mieszkania w Koszalinie: http://galeriakoszalin.pl/oferta-nieruchomosci,1661,oferta-sprzedazy-mieszkania-w-koszalin-o-powierzchni-0m2-za-cene-152000.html