Gdzie kupić nieruchomość w Koszalinie

W Koszalinie mamy spory rozrzut jeżeli chodzi o ceny nieruchomości w poszczególnych dzielnicach. Więc jeżeli decydujemy się na dom czy mieszkanie w Koszalinie w jakiej okolicy powinniśmy szukać żeby kupić mieszkanie w korzystnej cenie.
Dla nieruchomości Koszalin jest z pewnością ciekawą lokalizacją. Niewielka odległości do morza sprawia, że w sezonie letnim miasto jest oblężone przez sporą część turystów. Gdy pogoda nad morzem jest daleka od letniej tłumy turystów szturmują koszalińskie centra handlowe.

Mieszkania na sprzedaż Koszalin, a podkoszalińskie miejscowości

Oprócz mieszkań w samym Koszalinie mamy sporo ofert sprzedaży mieszkań a w zasadzie domów w podkoszalińskich miejscowościach lub dzielnicach, które jeszcze nie dawno były odrębnymi miejscowościami takimi jak Raduszka i Jamno.
Zarówno do jednej jak i do drugiej dzielnicy można dojechać autobusem miejskim. Stale rosnąca liczba samochodów w Koszalinie i okolicach spowodowała, że prawie każdy posiadający dom w Koszalinie lub w jego granicach porusza się swoim własnym samochodem. Dzielnica Raduszka już od wielu lat jest dzielnicą willową Koszalina. Domy na sprzedaż w tej części Koszalina są dość chętnie kupowane raz ze względu na spokojny willowy charakter tej dzielnicy a dwa na bezproblemowy dojazd do Koszalina.

Domy w Koszalinie w dzielnicy Jamno

Jamno jest dzielnicą Koszalina od niedawna a już niedługo będzie miała doskonały węzęł łączący ją z nowo budowaną obwodnicą i trasą Szczecin-Gdańsk. Są tutaj duże otwarte pzestrzenie i idealnie płaskie ukształtowanie terenu ze względu na sąsiadujące jezioro Jamno. Zabudowa tutaj nie jest zwarta, może oprócz samej dawnej miejscowości Jamno, co oznacza, że nasz dom pod Koszalinem będzie miał spory ogród lub po prostu sąsiedzi nie będą nam zaglądali przez okno i mieszkając w domu nie będziemy mieli wrażenia przebywania w domku szeregowym. Chociaż jezioro Jamno nie jest typowym jeziorem kąpielowym to mieszkaie nad wodą zawsze jest lepsze i przyjemniejsze niż w centrum miasta. Dom w tej części Koszalina jest dobrą propozycją bo mieszkając w granicach administracyjnych miasta nie czujemy się jakbyśmy mieszkali w Koszalinie a bardziej na wsi pod miastem.