Dom na Rokosowie W Koszalinie

Rokosowo to dzielnica Koszalina w której zdecydowanie dominuje zabudowa domów jednorodzinnych. Praktycznie nie spotkamy tutaj budynków wysokości wyższej niż 2 kondygnacje. W tej dzielnicy spotkamy zarówno domy jednorodzinne pamiętające czasy przedwojenne jak i całkiem nowe wybudowane w ostatnich latach. Atutem tej dzielnicy jest z pewnością jej oddalone od centrum położenie i spokój jakim mogą delektować się mieszkańcy. Pewną niedogodnością posiadania domu w Koszalinie na Rokosowie może być odległość do centrum. Jednak w obecnych czasach prawie każdy może pozwolić sobie na posiadanie samochodu, a ci którzy go nie mają mogą skorzystać z komunikacji miejskiej.

Jaki jest standard domów na Rokosowie w Koszalinie

Dom na RokosowieDomy w Koszalinie w dzielnicy Rokosowo mają różny standard w zależności od miejsca w jakim zostały zbudowane oraz od tego kiedy zostały postawione. W starszej części zabudowy Rokosowa czyli domy ulokowane wzdłuż wschodniego końca ulicy Zwycięstwa to domy które z racji swojego wieku nie przedstawiają wysokich wartości jako nieruchomości. Oczywiście znajdą swoich nabywców wystawione do sprzedaży w agencjach nieruchomości bo nie każdy nabywca szukając domu w Koszalinie od razu nastawia się na nowoczesny wygląd i standard domu, dlatego, że nie każdemu podoba się nowoczesna architektura, wielu osobom podobają się stare wysokie wnętrza które według nich mają swoją duszę.
Z drugiej strony domy na koszalińskim rokosowie są również bardzo nowoczesne. Po prawej stronie ulicy zwycięstwa natkniemy się na całe osiedla domów wybudowanych kilka lat temu o ciekawej architekturze i bogatym wyposażeniu.

Czy to dobre miejsce na dom w Koszalinie?

Jak najbardziej, jest to dzielnica w której domy położone są w zaciszu zieleni a ulice osiedlowe nie są ruchliwe. Prawie każdy z domów ma swój ogródek a niektóre z nich posiadają okazałe ogrody. Jeżeli mamy okazję zakupu domu w Koszalinie w tej dzielnicy nie powinniśmy się długo zastanawiać bo jest to jedna z najlepszych lokalizacji w mieście. Domy na Rokosowie w Koszalinie są marzeniem wielu osób jednak trudnym do spełnienia ze względu na dość wysoką cenę działek w tym rejonie Koszalina.

Szukając luksusowego mieszkania w Koszalinie na Rokosowie możemy spojrzeć na to ogłoszenie: http://galeriakoszalin.pl/oferta-nieruchomosci,1442,oferta-sprzedazy-domu-w-koszalin-o-powierzchni-120m2-za-cene-699000.html